Blogs

25 Dec 2018

Decembra izaicinājums – ēd un tievē! 4 nedēļu ēdienkarte svara zaudēšanai un speciālistu ieteikumi

Ja tava apņemšanās 2018. gada sākumā bija šogad iemācīties ēst veselīgāk un zaudēt lieko svaru, vēl viss nav zaudēts - decembrī vari sākt jaunu dzīvi, piedaloties četru nedēļu izaicinājumā ar devīzi "ēd un tievē", lai rezultāti būtu redzami jau pēc pāris nedēļām.

Sadarbībā ar mājaslapas "Tievesanaonline.lv" autori, fitnesa treneri Vendiju Karalkinu un uztura speciālisti Evu Kataju piedāvājam idejas sabalansētai četru nedēļu ēdienkartei. Dienas bilance 1500-1650 kilokaloriju robežās palīdzēs jau viena mēneša laikā jūtami uzlabot pašsajūtu, kā arī ādas, matu, nagu stāvokli, sniedzot enerģiju un palīdzot atbrīvoties no liekajiem kilogramiem.

Uzzināsi arī, kā saglabāt motivāciju tievēt Ziemassvētkos vai citos godos, kad jau iepriekš zināms, ka pat vairākas dienas nāksies sēdēt pie brangi klātiem galdiem.

Bet, ja gada nogales ballīšu drudzī gadīsies pārkāpt teju visus veselīga uztura principus, skaidrosim, kā laikus attapties un pamāt ardievas pīrāgiem un rasola bļodām, lai atgrieztos pie veselīga uztura principiem. Ievērojot speciālistu sastādīto ēdienkarti, liekie kilogrami turpinās kust ne vien decembrī, bet arī nākamajā gadā!


Raksta autors: Jhony
Paziņojumi:
"

Nothing is better than going home to family and eating good food and relaxing

John Smith

January 04, 2018
2 Comments

Atstājiet komentāru

Sekojiet mums Instagram!